Na lubawskim stadionie rozegrany został Bieg Mikołaja. Wystartowały drużyny złożone z dziecka i jednego lub dwojga dorosłych.
Dorośli rywalizowali na dystansie 400 metrów, musieli przebiec jedno okrążenie bieżni stadionu. Dla dzieci przygotowane starty na 50, 100 i 200 metrów w zależności od wieku. Każdy bieg indywidualnie zmagając się jedynie z mijającym czasem.
Każdy z uczestników biegu otrzymał pamiątkowy medal. Drużynom wręczone zostały również dyplomy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze