Od poniedziałku do niedzieli w Kościelisku rozgrywana była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biathlonie.
W środę zawodnicy rywalizowali w sprintach. W grupie seniorów Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław/BOSSM Czarny Bór) zajął 6 miejsce. Wśród seniorek Karolina Trzaska (AZS AWF Wrocław/BOSSM Czarny Bór) była trzecia. W kategorii juniorka młodsza Weronika Przemyślak zajęła 12 miejsce, Wiktoria Przemyślak byłą 16 (obie UKN Melafir Czarny Bór/SMS Szklarska Poręba). Wśród juniorów młodszych Grzegorz Dereń (UKN Melafir Czarny Bór/SMS Szklarska Poręba) zajął 15 miejsce.
W czwartek odbyły się biegi na dochodzenie. Wśród seniorów Tomasz Jurczak był piąty. Karolina Trzaska zajęła drugie miejsce w rywalizacji seniorek. W kategorii junior młodszy Grzegorz Dereń był 13. Wśród juniorek młodszych Weronika Przemyślak była 16, Wiktoria Przemyślak 17.
W sobotę rozegrano biegi indywidualne. W rywalizacji juniorów młodszych Grzegorz Dereń był 10. Wśród juniorek młodszych Wiktoria Przemyślak zajęła 11 miejsce, Weronika Przemyślak była 16.
Wyniki i zdjęcie za stroną Polskiego Związku Biathlonu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze