Reklama

Biathloniści w Kościelisku

Od poniedziałku do niedzieli w Kościelisku rozgrywana była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biathlonie.

 

W środę zawodnicy rywalizowali w sprintach. W grupie seniorów Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław/BOSSM Czarny Bór) zajął 6 miejsce. Wśród seniorek Karolina Trzaska (AZS AWF Wrocław/BOSSM Czarny Bór) była trzecia. W kategorii juniorka młodsza Weronika Przemyślak zajęła 12 miejsce, Wiktoria Przemyślak byłą 16 (obie UKN Melafir Czarny Bór/SMS Szklarska Poręba). Wśród juniorów młodszych Grzegorz Dereń (UKN Melafir Czarny Bór/SMS Szklarska Poręba) zajął 15 miejsce.

W czwartek odbyły się biegi na dochodzenie. Wśród seniorów Tomasz Jurczak był piąty. Karolina Trzaska zajęła drugie miejsce w rywalizacji seniorek. W kategorii junior młodszy Grzegorz Dereń był 13. Wśród juniorek młodszych Weronika Przemyślak była 16, Wiktoria Przemyślak 17.

Reklama

W sobotę rozegrano biegi indywidualne. W rywalizacji juniorów młodszych Grzegorz Dereń był 10. Wśród juniorek młodszych Wiktoria Przemyślak zajęła 11 miejsce, Weronika Przemyślak była 16.

Wyniki i zdjęcie za stroną Polskiego Związku Biathlonu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama