W Jeleniej Górze rozegrane zostały pierwsze zawody z cyklu Biathlon dla każdego.
Lili Sabat (Lubawka) wygrała kategorię K1. Milena Sopata (Lubawka) była 18.
W kategorii K3 Hanna Dereń (Lubawka) była trzecia. Zuzanna Bogusławska (Lubawka) była 5, Lena Rysz (Lubawka) 9, Laura Wąsowska (Lubawka) 15, Laura Maik (Lubawka) 30.
W kategorii M2 drugie miejsce zajął Nikodem Harasym (Lubawka).
W kategorii K3 Michalina Harasym (Lubawka) była czwarta.
W kategorii M3 Mateusz Gałowski (Lubawka) zajął czwarte miejsce.
W kategorii M-open Maciej Harasym (Lubawka) był trzeci.
Wyniki za bgtimesport.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze