Reklama

Biathlon w Jeleniej

W Jeleniej Górze rozegrane zostały pierwsze zawody z cyklu Biathlon dla każdego.

Lili Sabat (Lubawka) wygrała kategorię K1. Milena Sopata (Lubawka) była 18.

W kategorii K3 Hanna Dereń (Lubawka) była trzecia. Zuzanna Bogusławska (Lubawka) była 5, Lena Rysz (Lubawka) 9, Laura Wąsowska (Lubawka) 15, Laura Maik (Lubawka) 30.

W kategorii M2 drugie miejsce zajął Nikodem Harasym (Lubawka).

W kategorii K3 Michalina Harasym (Lubawka) była czwarta.

W kategorii M3 Mateusz Gałowski (Lubawka) zajął czwarte miejsce.

W kategorii M-open Maciej Harasym (Lubawka) był trzeci.

Wyniki za bgtimesport.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama