Po mszy świętej o godzinie 11:30 rozpoczęło się święcenie pojazdów w parafii w Marciszowie.
Pojazdy wiernych wypełniły przykościelny parking. Święcenie odbyło się przy wyjeździe z parkingu, w ciszy. Żaden pojazd nie został pominięty.
Patronem kierowców jest św. Krzysztof, jeden z Czternastu Wspomożycieli. Uroczyste poświęcenie pojazdów organizowane jest w niedzielę poprzedzającą wspomnienie tego świętego, czyli przed 25 lipca.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze