Reklama

Bezpieczny Dolnoślązak

Nadbrygadier Marek Kamiński, dolnośląski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej oraz marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski gościli dzisiaj u kamiennogórskich strażaków.

Wizyta związana była z realizacją przez Urząd Marszałkowski programu Bezpieczny Dolnoślązak. W tym roku realizowana jest dziesiąta edycja tego programu. Podobne spotkania organizowane są w komendach powiatowych straży pożarnej na terenie całego województwa.

Dzisiejsze spotkanie skierowane zostało do seniorów. Strażacy przekazali informacje dotyczące zagrożeń związanych z tlenkiem węgla. Każdy z uczestników spotkania otrzymał czujnik tlenku węgla. Zorganizowany został również konkurs wiedzy o bezpieczeństwie. Seniorzy mogli również zwiedzić komendę oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama