Nadbrygadier Marek Kamiński, dolnośląski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej oraz marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski gościli dzisiaj u kamiennogórskich strażaków.
Wizyta związana była z realizacją przez Urząd Marszałkowski programu Bezpieczny Dolnoślązak. W tym roku realizowana jest dziesiąta edycja tego programu. Podobne spotkania organizowane są w komendach powiatowych straży pożarnej na terenie całego województwa.

Dzisiejsze spotkanie skierowane zostało do seniorów. Strażacy przekazali informacje dotyczące zagrożeń związanych z tlenkiem węgla. Każdy z uczestników spotkania otrzymał czujnik tlenku węgla. Zorganizowany został również konkurs wiedzy o bezpieczeństwie. Seniorzy mogli również zwiedzić komendę oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze