Reklama

Bezpieczna szkoła

14 września 2022 roku uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze w związku z prowadzonymi działaniami profilaktycznymi pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły” przypomnieli sobie jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, udali się do Szkoły podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, gdzie przypomnieli dobrze znane dzieciom zasady bezpieczeństwa. Dzieci uczyły się oceniać prawidłowo sytuację na drodze, a także jak uniknąć ewentualnych zagrożeń. Podczas spotkania odtworzono uczniom bajkę, która w prosty i zrozumiały sposób obrazuje pożądane zachowania pieszych oraz te niewłaściwe i ich możliwe skutki. W trakcie wspólnej „burzy mózgów” zostały rozwiane wszelkie wątpliwości związane z uczestnictwem dzieci w ruchu drogowym. Uczniowie pamiętali, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych oraz zachowanie ostrożności w drodze do szkoły, a także podczas powrotu do domu.

mł. asp. Elwira Hajduga
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama