Dwóch kierowców prowadzących pojazdy bez uprawnień zatrzymali w ostatnich dniach policjanci na terenie powiatu kamiennogórskiego.
Dzisiaj (poniedziałek, 8 stycznia) rano w Lubawce funkcjonariusze zatrzymali seata cordobę. Pojazd prowadził 38-latek z Wałbrzycha. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy. Samochód trafił na policyjny parking.
W piątek na drodze do Wałbrzycha zatrzymany został samochód iveco daily. Kierujący miał zatrzymane prawo jazdy.
Wczoraj pisaliśmy o kierującym mitsubishi 30-latku z Kamiennej Góry. Jechał bez uprawnień, pod wpływem alkoholu.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze