Majowa sesja rady gminy Kamienna Góra odbędzie się w Domu Kultury w Krzeszowie. Mieszkańcy nie będą mogli brać w niej udziału.
Radni obradować będą 27 maja. W porządku obrad znalazły się informacja wójta i przewodniczącego rady oraz sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Będzie to pierwsza, od początku epidemii koronawirusa, sesja rady gminy Kamienna Góra, podczas której radni spotkają się. W związku z epidemią mieszkańcy będą mogli obejrzeć jedynie transmisję z obrad. Osobisty udział w posiedzeniu nie będzie możliwy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze