Ciężki wóz używany przez strażaków z Kamiennej Góry wycofany został ze służby. Uległ awarii. W jednostce pozostały dwa średnie wozy.
Ciężki wóz użytkowany w PSP Kamienna Góra ma już kilkanaście lat, za sobą m.in. służbę podczas pożarów w Grecji. Po usunięciu awarii wróci do służby. To jedyny tej wielkości wóz w jednostce.
Ciężkie wozy mają jednostki OSP w Ptaszkowie i Krzeszowie. W razie potrzeby kamiennogórskich strażaków wspierać będą koledzy z sąsiednich jednostek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze