Zbliża się Święto Zmarłych, a wraz z nim wzmożony ruch na drogach. Niestety, jesienne warunki nie ułatwiają nam podróży, a liście na jezdni tylko zwiększają ryzyko.
Kierowcy, prosimy o ostrożność na drogach i dostosowanie prędkości do warunków.
Piesi, pamiętajcie, że Wasze bezpieczeństwo również zależy od Was samych. Zanim wejdziecie na jezdnię, zwróćcie uwagę na nadjeżdżające pojazdy i upewnijcie się, że jesteście widoczni.
Święto Zmarłych to czas refleksji i zadumy. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest naszym wspólnym obowiązkiem. Razem możemy sprawić, że ten okres będzie spokojny i bezpieczny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze