Reklama

Sesja rady powiatu rozpoczęła się uroczystym wręczeniem listów gratulacyjnych stypendystom programu lokalnego wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych Ambasador Ziemi Kamiennogórskiej. Stypendia przyznane zostały za osiągnięcia naukowe i sportowe.

W liceum stypendia naukowe otrzymali: Maja Kalecińska (klasa IIIa), Liwia Matusik (IIa), Adrian Kurkiewicz (IIIa). W liceum do rankingu brana była pod uwagę średnia ocen z 5 przedmiotów oraz udział w olimpiadach i konkursach. 

Reklama

W technikum nagrodzeni zostali: Nikola Rakoczy (IIb), Margareta Mitro (IIa), Damian Wincza (Vt). W technikum uwzględniane były oceny z 3 przedmiotów ogólnych i 2 zawodowych. 

W szkole branżowej pierwszego stopnia stypendia otrzymali: Anita Janor (IIIk), Arlet Janor (IIk), Bohdan Kovol (IIm). O przyznaniu stypendium decydowały wyniki z 2 przedmiotów ogólnych, 2 zawodowych i ocena z praktycznej nauki zawodu.

W tym roku do komisji wpłynęło 13 wniosków o stypendium sportowe. O przyznaniu stypendium decydowały wyniki w zawodach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Stypendia otrzymali: Milena Widlak (IVc, liceum), Małgorzata Lubos (IIa, liceum), Kajetan Urbaniak (IIIb, liceum).

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/09/2024 14:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama