W sobotę i niedzielę na terenie powiatu kamiennogórskiego będzie można oglądać rekonstruktorów wojsk amerykańskich i niemieckich.
D-Day to kryptonim operacji lądowania aliantów na plażach Normandii w 1944 roku. Z tej okazji podziemia Arado wracają z namiastką rajdu Arado. W powiecie kamiennogórskim nie będzie inscenizacji potyczek, ale pojawią się rekonstruktorzy.
W sobotę od godziny 10:00 do 14:00 zabytkowe pojazdy i rekonstruktorzy dostępni będą przy podziemiach Arado w Kamiennej Górze. O godzinie 14 rekonstruktorzy wyjadą do Kowar.
W niedzielę od 11 do 14 pojazdy i rekonstruktorzy pojawią się na rynku w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze