Strażacy z jednostki w Świdniku (gmina Marciszów) zapraszają na festyn organizowany z okazji 80-lecia jednostki. Oprócz zabawy to kolejny sposób na pozyskanie funduszy na rozwój jednostki.
Festyn odbędzie się 5 lipca (sobota) na placu zabaw w Świdniku.
Świętowanie 80-lecie jednostki rozpocznie msza polowa (godzina 15:00). Uroczystości rozpoczną się o godzinie 16:00. Od 17 zaplanowano występy m.in. zespołu Olga, Adama Waśki, Zespołu Biesiadnego ze Świdnika, zespołu Agat, Piotra Wyrostka i zespołu Sachiel. Po godzinie 20 rozpocznie się zabawa taneczna.
Oprócz występów zaplanowano dodatkowe atrakcje m.in. dmuchańce, stoiska gastronomiczne, pokaz broni i inne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze