Trwają przygotowania do otwarcia żywej szopki w Lubawce. Na miejsce przywożone są zwierzęta.
Szopka, podobnie, jak przed rokiem, ustawiona została na skwerze przy kościele parafialnym. W tym roku odwiedzający to miejsce będą mogli zobaczyć świętą rodzinę w otoczeniu m.in., kóz, baranów, osłów i kucyków.
Szopka będzie dostępna do 30 grudnia. Organizatorzy i opiekunowie zwierząt proszą odwiedzających o niedokarmianie zwierząt. Wszystkie zwierzęta wymagają odpowiedniej karmy, niewłaściwe pożywienie może być dla nich niebezpieczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze