Reklama

Zwiedzają i porządkują

Wczoraj (sobota, 24 sierpnia) odbył się pierwszy rajd z cyklu "Ocalić od zapomnienia". Wyprawy organizuje grupa nieformalna działająca przy Polskim Związku Emerytów i Rencistów w Marciszowie.

 

Wycieczka zorganizowana została w ramach projektu, który zakłada odświeżeniu obiektów oraz zabytków znajdujących się na terenie gminy Marciszów, często zapomnianych lub "mało znanych". Pierwsza trasa wiodła przez Sędzisław, Nagórnik oraz Pastewnik.

Kolejne spotkanie i kolejny etap projektu już 28 sierpnia

W ramach projektu obiekty mają zostać oznakowane tablicami informacyjnymi, wydane zostaną paszporty turystyczne gminy Marciszów, stemple pamiątkowe oraz kroniki.

źródło: facebook / Gmina Marciszów

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama