Dzisiaj (piątek, 25 kwietnia) rok szkolny zakończyli uczniowie trzecich klas Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze. Abiturienci po długim weekendzie rozpoczną egzamin dojrzałości.
W tym roku ogólniak skończy 146 trzecioklasistów. Najwyższą średnią uzyskała klasa IIIe ? 4,27. Spośród wszystkich trzecioklasistów 19 osób zakończyło naukę odbierając świadectwo z wyróżnieniem, czyli ze średnia minimum 4,75. Takim wynikiem mogą pochwalić się: Patrycja Pancerz, Karolina Siemaszko, Angela Potoniec, Oldrich Justa, Maciej Karwacki, Karolina Kurczewska, Kornel Rekieć, Anna Banaś, Aneta Dzikowska, Paulina Rak, Dominika Czernik, Magdalena Gredes, Anna Hypś, Krystian Lema, Wojciech Leśniak, Agnieszka Michalczuk, Daniel Miller, Justyna Stanek, Marcelina Ślusarz.
Największe indywidualności nagrodzili samorządowcy, każdy wskazał mieszkańca swojego terenu. Nagrody przyznało również stowarzyszenie absolwentów.
Nagrody i wyróżnienia odebrali uczniowie za osiągnięcia w nauce, sporcie i konkursach organizowanych w szkole. W przerwach między kolejnymi grupami, na scenie występowali uczniowie i nauczyciele.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze