Na terenie Kamiennej Góry wywieszone zostały kolejne banery wyborcze Rafała Trzaskowskiego, kandydata na prezydenta. Część z nich została zniszczona.
Na początku kampanii doszło do zniszczenia banerów tego samego kandydata.
Zobacz także:
Policja prosi o pomoc w ustaleniu osób mogących mieć z tym związek.
Zobacz także:
Nowe banery nie przetrwały długo. Dwa uszkodzone zostały uszkodzone i leżą na chodniku i trawniku przy skrzyżowaniu ul. Jeleniogórskiej i Papieża Jana Pawła II.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze