W całej Polsce trwa kampania przed wyborami prezydenta. Na terenie powiatu kamiennogórskiego doszło do wyborczego incydentu. Zniszczone zostały banery jednego z kandydatów.
Zniszczonych zostało ok. 10 banerów wywieszonych na terenie Kamiennej Góry i Marciszowa. Na banerach zamalowywana była twarz kandydata, domalowywana była również swastyka. Zniszczenie materiałów wyborczych oraz propagowanie faszyzmu zgłoszone zostało policji.
Zniszczone materiały po zakończeniu policyjnych czynności zostaną usunięte.
Aktualizacja 01.04.2025
Policja zatrzymała podejrzanych w tej sprawie
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze