Aktualizacja 01.04.2025.
Policjanci zatrzymali podejrzanych w sprawie.
Zobacz także:
Oryginalna informacja
W związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie uszkodzenie banerów wyborczych i propagowania faszyzmu policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą sprawą.
Do niszczenia banerów dochodziło między 20 a 24 lutego. Banery jednego z kandydatów w wyborach prezydenckich były zamalowywane, pojawiała się na nich swastyka.
W przypadku rozpoznania osób widocznych na filmie policja prosi o kontaktowanie się z prowadzącą postępowanie: mł. asp. Katarzyną Lechman (tel. 47 873 62 44) lub z dyżurnym kamiennogórskiej jednostki (tel. 47 873 62 00).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze