Reklama

Znowu najlepsze

W Ogólnopolskim Turnieju w mini piłce siatkowej Szamotulanin Cup wzięły udział drużyny z całej Polski, które awansowały do zbliżających się Mistrzostw Polski m.in. Energetyk Poznań, Hetman Sobieski Poznań, Gryf Szczecinek, SPS Zbąszynek, UKS Szamotulanin Szamotuły, UKS Lider Rokietnica, UKS Puma Komorniki, LUKS Sukces Komprachcice, UKS Siatka Zgierz, UKS Gminy Miękinia, UKS SG Kożuchów, UKS Sokoły Kostrzyn.

Zawodniczki AMS Mini Volley rozegrały 10 spotkań, łącznie 17 setów, wszystkie zakończyły wygraną. Kolejną statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju odebrała Inez Chmielewska.

Drużynę AMS Mini Volley tworzyły Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Magdalena Lema. Trener: Marcin Bieńkowski.

Zawody były ostatnim sprawdzianem przed startem w Mistrzostwach Polski. AMS Mini Volley planuje jeszcze kilkudniowe zgrupowanie w Jagniątkowie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama