Reklama

Zmiana proboszcza

Ksiądz Edward Bigos, który jest proboszczem parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kamiennej Górze odchodzi na emeryturę. Parafią kierował od 1995 roku.

Parafia Apostołów Piotra i Pawła to tak zwany mały kościół w Kamiennej Górze.

Nowym proboszczem od 26 czerwca 2023 roku zostanie ksiądz Mateusz Kopania. Obecnie jest on rezydentem w parafii św. Piotra i Pawła. Urodził się w 1983 roku, święcenia kapłańskie przyjął w 2009 roku.

Ksiądz Edward Bigos w maju obchodził 50-lecie święceń. Po przejściu na emeryturę pozostanie w kamiennogórskiej parafii. Będzie rezydentem.

W piątek (23 czerwca) ksiądz Mateusz pożegnał się z pracą w ZSZiO w Kamiennej Górze. Nowe obowiązki nie pozwolą mu na dalsze prowadzenie zajęć z młodzieżą.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama