W tym roku głównym "bohaterem" konkursu kulinarnego na najsmaczniejszą potrawę organizowanego przed Bożym Narodzeniem przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne będą pierogi.
Konkurs rozstrzygnięty zostanie 16 grudnia podczas Gminnego Spotkania przy Wigilijnym Stole. Impreza odbędzie się w Domu Kultury w Krzeszowie.
Tytuł tegorocznej edycji konkursu to "Pierogi w roli głównej". Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą dostarczyć do CBK deklarację. Mają czas do 10 grudnia. Gotową potrawę należy dostarczyć w dniu konkursu (16 grudnia) w godzinach 14-15.
Zgłoszone potrawy oceni jury. Zwycięzca otrzyma statuetkę Złotego Anioła.
Regulamin i kartę zgłoszenia udostępniamy poniżej
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze