Kamil Zięba konferansjer, strażak, związany z powiatem kamiennogórskim wystartował w European Police & Fire Games Association.
Kamil Zięba wraz z kolegami z drużyny zdobył złoty medal w siatkówce tym samym wraz z drużyną został Mistrzem Europy.

Reprezentacja strażaków w siatkówce wystartowała w składzie:
Jacek Pić
Mirosław Hyjek
Oskar Herman
Mateusz Musioł
Mariusz J-s
Damian Miller
Grzegorz Surma
Łukasz Żłobecki
Olek Niczke
Michał Barczyk
Grzegorz Wójcicki
Kamil Zięba
Tomek Belczyk
Michał Nalborski
Adam Ojrzyński
Jakub Korczyk
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze