Ekipa AMS Mini Volley Kamienna Góra walczyła wczoraj w dolnośląskim finale siatkarskich ?dwójek?. Zawody rozegrane zostały na parkiecie Hali Mistrzów w Wałbrzychu.
Walczyło 8 najlepszych zespołów wyłonionych w dwóch turniejach eliminacyjnych: UKS Koral Wrocław I, AS Zenit Wrocław I, UKS Gminy Miękinia I, SP 1 Milicz, AS Zenit Wrocław II, UKS Kinder Volleyball Wałbrzych I, UKS Koral Wrocław II oraz z pierwszego miejsca AMS Mini Volley Kamienna Góra.
Kamiennogórski klub reprezentowały Inez Chmielewska, Magdalena Lema i Antonina Olszak. Turniej rozgrywany był systemem ?każdy z każdym? do dwóch wygranych setów. Kamiennogórski klub wygrał wszystkie mecze, łącznie 14 setów.
Dziewczęta wygrały turniej, zostały mistrzyniami Dolnego Śląska i wywalczyły awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się w sierpniu w Zabrzu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze