Reklama

Złota drużyna

Ekipa AMS Mini Volley Kamienna Góra walczyła wczoraj w dolnośląskim finale siatkarskich ?dwójek?. Zawody rozegrane zostały na parkiecie Hali Mistrzów w Wałbrzychu.

Walczyło 8 najlepszych zespołów wyłonionych w dwóch turniejach eliminacyjnych: UKS Koral Wrocław I, AS Zenit Wrocław I, UKS Gminy Miękinia I, SP 1 Milicz, AS Zenit Wrocław II, UKS Kinder Volleyball Wałbrzych I, UKS Koral Wrocław II oraz z pierwszego miejsca AMS Mini Volley Kamienna Góra.

Kamiennogórski klub reprezentowały Inez Chmielewska, Magdalena Lema i Antonina Olszak. Turniej rozgrywany był systemem ?każdy z każdym? do dwóch wygranych setów. Kamiennogórski klub wygrał wszystkie mecze, łącznie 14 setów.

Reklama

Dziewczęta wygrały turniej, zostały mistrzyniami Dolnego Śląska i wywalczyły awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się w sierpniu w Zabrzu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama