OSP Chełmsko Śląskie zbiera złom, chce w ten sposób pozyskać środki na dokończenie budowy wiaty edukacyjno-rekreacyjnej przy remizie oraz na doposażenie jednostki w sprzęt.
Złom można zostawiać przy remizie w Chełmsku Śląskim. Osoby, które nie mają jak go dostarczyć mogą umówimy się na odbiór - telefon 721-637-586 lub 726-558-381
fot. facebook / OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze