W czwartek pisaliśmy o powstającym nowym zjeździe z byłej drogi krajowej nr 5 w Marciszowie. Dodatkowy zjazd powstaje również kilkaset metrów dalej.
Kolejny zjazd umożliwi dojazd do mostu kolejowego z drugiej strony Bobru. Zjazd wykonywany jest od strony ul. Nadrzecznej tuż przy moście łączącym drogę główną z tą ulicą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze