Na byłej drodze krajowej nr 5 w Marciszowie powstaje wyjazd z budowy. Ułatwi dojazd do remontowanej linii kolejowej i wiaduktu.
Wyjazd jest już oznakowany, ekipy utwardzają teren. Wyjazd powstaje na prostym odcinku drogi za przejazdem kolejowym linii Wrocław - Jelenia Góra.
W tym miejscu można się spodziewać większego ruchu pojazdów obsługujących budowę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze