Od dzisiaj przez tydzień trwać będzie zimowa półkolonia zorganizowana w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.
Z zajęć korzysta 45 uczniów szkoły. Podczas zimowiska dzieci będą korzystać z basenu, odwiedzą muzeum. W planie są również trzy wycieczki autokarowe.
Szkoła organizuje zimowe półkolonie dla swoich uczniów od kilku lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze