Kończy się już tygodniowe zimowisko zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Kamiennej Górze.
Grupa 45 dzieci z powiatu kamiennogórskiego wspólnie z wychowawcami uczestniczyła w ciekawych zajęciach i wycieczkach. W tym roku organizatorzy zadbali o bardzo atrakcyjny program. Dzieci uczestniczyły w zajęciach muzealnych, basenowych, zwiedziły fabrykę porcelany w Bolesławcu, nie zabrakło także czasu na wspólne zabawy i konkursy!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze