Członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych gminy Kamienna Góra zdobyli dzisiaj (niedziela, 11 sierpnia) najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę.
Po lipcowej akcji wspólnego wejścia na Śnieżkę w celu promocji fundacji DKMS młodzież postanowiła zorganizować wspólny wypad na szczyt.
Młodzież z opiekunami wyruszyła autobusem z Kamiennej Góry. Wycieczkę rozpoczęli od strony Karpacza. Zejść mają na Przełęcz Okraj.
[new:1257339]

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze