Dzisiaj (czwartek, 22 sierpnia) na terenie gminy Lubawka nagrywane były zdjęcia do teledysku promującego gminę. Nagranie powstaje w ramach projektu realizowanego przez stowarzyszenie Przymierze.
W ramach projektu chętni mieszkańcy gminy mogli uczestniczyć w warsztatach wokalnych. Jednym z efektów działań ma być teledysk promujący gminę. Dzisiaj uczestnicy warsztatów oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku nagrywali materiał, który wykorzystany zostanie w teledysku. Do tańca na rynku przyłączali się mieszkańcy i turyści.
Zdjęcia powstawały m.in na rynku w Lubawce, nad Bukówką, w Chełmsku Śląskim i przy skoczni.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze