Reklama

Zdjęcia do teledysku

Dzisiaj (czwartek, 22 sierpnia) na terenie gminy Lubawka nagrywane były zdjęcia do teledysku promującego gminę. Nagranie powstaje w ramach projektu realizowanego przez stowarzyszenie Przymierze.

 

W ramach projektu chętni mieszkańcy gminy mogli uczestniczyć w warsztatach wokalnych. Jednym z efektów działań ma być teledysk promujący gminę. Dzisiaj uczestnicy warsztatów oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku nagrywali materiał, który wykorzystany zostanie w teledysku. Do tańca na rynku przyłączali się mieszkańcy i turyści.

Zdjęcia powstawały m.in na rynku w Lubawce, nad Bukówką, w Chełmsku Śląskim i przy skoczni.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama