Od dzisiaj (poniedziałek, 19 października) do 29 października Zespól Szkól w Pisarzowicach pracuje zdalnie, poinformowała placówka na swoim koncie na facebooku.
Decyzja związana jest z wystąpieniem zakażeń koronawirusem wśród pracowników szkoły. Przez 10 dni zawieszone będą zajęcia w szkole, przedszkolu i oddziałach przedszkolnych. Placówki pracować będą zdalnie z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.
Zgodę na taką formę pracy wyrazili Urząd Gminy i Inspekcja Sanitarna.
fot. FB / Zespół Szkół
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze