Reklama

Zbiórka w OSP Chełmsko

W związku z zaatakowaniem Ukrainy przez wojska rosyjskie oraz trwająca tam wojną mieszkający na terenie naszej gminy przyjaciele z Ukrainy wracają do swojego kraju walczyć za ojczyznę i bronić swoich rodzin i demokracji. Wyjeżdżają dziś w nocy. - informuje OSP Chełmsko Śląskie i organizuje zbiórkę.

Dzisiaj (sobota) do godziny 20:00 do remizy w Chełmsku Śląskim można przynosić: kurtki, grube spodnie, czapki, szaliki, zimowe obuwie, rękawice, koce, bielizna (nieużywana), środki opatrunkowe, artykuły higieniczne.

Tego wszystkiego Tam brakuje a Wam może zalegać w szafach. - apelują strażacy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama