W związku z zaatakowaniem Ukrainy przez wojska rosyjskie oraz trwająca tam wojną mieszkający na terenie naszej gminy przyjaciele z Ukrainy wracają do swojego kraju walczyć za ojczyznę i bronić swoich rodzin i demokracji. Wyjeżdżają dziś w nocy. - informuje OSP Chełmsko Śląskie i organizuje zbiórkę.
Dzisiaj (sobota) do godziny 20:00 do remizy w Chełmsku Śląskim można przynosić: kurtki, grube spodnie, czapki, szaliki, zimowe obuwie, rękawice, koce, bielizna (nieużywana), środki opatrunkowe, artykuły higieniczne.
Tego wszystkiego Tam brakuje a Wam może zalegać w szafach. - apelują strażacy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze