W Świdniku trwa rodzinny festyn. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na remont miejscowego kościoła.
Festyn odbywa się na łące w centrum wsi. Na scenie prezentują się m.in. zespoły ludowe. Dla dzieci przygotowano dmuchaną zjeżdżalnię oraz możliwość jazdy konnej.

Bawiących się na festynie odwiedzili m.in. strażacy i policjanci z komisarzem Lwem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze