Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowicach zbierają fundusze na zakup i montaż AED na ich remizie. Ochotnicy potrzebują 8 000 złotych na całą inwestycję. W ramach inwestycji druhowie poprowadzą również szkolenia z obsługi urządzenia.
Strażacy ochotnicy to nie tylko gaszenie pożarów. Na co dzień pomagamy w wypadkach, usuwaniu skutków nawałnic i niesiemy wsparcie w nagłych sytuacjach. Teraz chcemy zrobić kolejny krok, aby jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i życie mieszkańców naszej miejscowości.

Jak możesz pomóc?
Wpłać dowolną kwotę na naszą zbiórkę. -> Zbiórka na portalu pomagam.pl
Udostępnij informację w mediach społecznościowych, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o akcji.
Razem możemy sprawić, że AED w Pisarzowicach będzie zawsze gotowe, aby uratować życie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze