Pogarsza się stan opuszczonego budynku przy ul. Bocznej w Lubawce. Kilak dni temu zawaliła się część konstrukcji.
Budynek od lat stoi nieużytkowany. Został już podparty specjalną konstrukcją. Kilka dni temu zawalił się fragment budynku od strony rzeki Czarnuszki. Zniszczeń nie widać od strony ulicy.
Budynek jest prywatną własnością, trwa ustalanie aktualnego właściciela.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze