Reklama

Zatrzymani z marihuaną

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom zatrzymanym przez policjantów z Lubawki podejrzanym o posiadanie narkotyków. 20-latkowie trafili w ręce mundurowych podczas prewencyjnej kontroli na przystanku PKS w jednej z miejscowości na terenie gminy Lubawka.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce patrolując podległy im rejon zauważyli na przystanku PKS dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Dziwne zachowanie mężczyzn wzbudziło czujność policjantów, którzy postanowili ich wylegitymować. W trakcie policyjnych czynności funkcjonariusze ujawnili przy nich kilka porcji marihuany. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. W trakcie czynności procesowych przyznali się do winy. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama