Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom zatrzymanym przez policjantów z Lubawki podejrzanym o posiadanie narkotyków. 20-latkowie trafili w ręce mundurowych podczas prewencyjnej kontroli na przystanku PKS w jednej z miejscowości na terenie gminy Lubawka.
Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce patrolując podległy im rejon zauważyli na przystanku PKS dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Dziwne zachowanie mężczyzn wzbudziło czujność policjantów, którzy postanowili ich wylegitymować. W trakcie policyjnych czynności funkcjonariusze ujawnili przy nich kilka porcji marihuany. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. W trakcie czynności procesowych przyznali się do winy. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze