Dzięki otrzymanej darowizny od Fundacji TAURON z/s w Katowicach w kwocie 19 000,00 złotych jednostka OSP Pisarzowice zakupiła sprzęt, wyposażenie dla strażaków:
- motopompę,
- węże tłoczne,
- buty strażackie gumowe
- spodniobuty
– wodery
- smok ssawny
- rękawice techniczne
- osuszacz
- kurtka sztormiak
- latarka czołowa
- łopaty.
Fundacja Tauron wsparła jednostki OSP z terenu powiatu kamiennogórskiego po powodzi, która miała miejsce w miesiącu wrześniu bieżącego roku. Otrzymana darowizna pozwoliła na zakup sprzętu, wyposażenia strażaków, który podczas akcji powodziowych został zniszczony. Bardzo dziękujemy za otrzymane wsparcie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze