Polonezem w wykonaniu tegorocznych absolwentów wspomaganych uczniami młodszych roczników szkoły podstawowej w Pisarzowicach rozpoczęło się oficjalne zakończenie roku.
Tegoroczni absolwenci tworzyli zgraną ośmioosobową klasę. Wszyscy uzyskali tytuł super absolwenta.
Super absolwentami szkoły zostali uczniowie ósmej klasy: Gabryś Adam, Winiarski Wiktor, Kołodziej Jarosław, Martyniak Katarzyna, Michałczak Amelia, Potrawski Jakub, Strojny Alan i Zawiłowicz Kacper.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze