PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na zakończenie tegorocznego cyklu pieszych wypraw "Poznajemy Góry".
Turyści spotykają się 17 października na przystanku PKS przy Al. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze. O godzinie 8:00 wyjdą do Hubertówki przy Betlejem. W planie jest ognisko.
Zapisy w Biurze Oddziału w Kamiennej Górze przy ul. Słowiańskiej 2 w czwartek w godzinach 15.30 - 17.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze