Reklama

Zabrali najcenniejsze nagrody

W piątek w Jeleniej Górze rozegrany został II Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w piłce siatkowej. Wśród ośmiu drużyn znalazła się reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

To właśnie policjanci z Kamiennej Góry wygrali turniej. Dodatkowo asp. Bartek Paliwoda z kamiennogórskiej komendy uznany został MVP turnieju.

Skład drużyny kamiennogóskiej policji: Krzysztof Balicki- kapitan drużyny, Piotr Maurer, Bartek Paliwoda, Damian Wójcik, Dominik Michalik, Natalia Magiera.

Kolejne miejsca zajęły reprezentacje policji z Jeleniej Góry, Lwówka Śląskiego, strażacy z Jeleniej Góry. Na piątym miejscu turniej zakończyli czescy policjanci z miejscowości Semily. Kolejne miejsca wywalczył reprezentacje Aresztu Śledczego, Straży Miejskiej oraz Pogotowia Ratunkowego z Jeleniej Góry.

Reklama


 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: dolnośląska Policja Aktualizacja: 24/02/2025 14:37
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama