W piątek w Jeleniej Górze rozegrany został II Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w piłce siatkowej. Wśród ośmiu drużyn znalazła się reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.
To właśnie policjanci z Kamiennej Góry wygrali turniej. Dodatkowo asp. Bartek Paliwoda z kamiennogórskiej komendy uznany został MVP turnieju.
Skład drużyny kamiennogóskiej policji: Krzysztof Balicki- kapitan drużyny, Piotr Maurer, Bartek Paliwoda, Damian Wójcik, Dominik Michalik, Natalia Magiera.
Kolejne miejsca zajęły reprezentacje policji z Jeleniej Góry, Lwówka Śląskiego, strażacy z Jeleniej Góry. Na piątym miejscu turniej zakończyli czescy policjanci z miejscowości Semily. Kolejne miejsca wywalczył reprezentacje Aresztu Śledczego, Straży Miejskiej oraz Pogotowia Ratunkowego z Jeleniej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze