Reklama

Zabił nożem

W nocy z 2 na 3 czerwca w Antonówce zabity został 48-letni mężczyzna. Zginął podczas kłótni. Nożem dźgnął go 41-latek.

Aktualizacja 5 czerwca

Dzisiaj 41-latek usłyszał zarzut zabójstwa, do którego się przyznał. Złożył też wyjaśnienia w tej sprawie. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i tymczasowo aresztował mężczyznę. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Oryginalna informacja
Z ustaleń policji wynika, że mężczyźni pili alkohol. Na razie nie wiadomo o co się pokłócili. Młodszy z mężczyzn ugodził starszego nożem. Potem sam zadzwonił na policję. Okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W mieszkaniu policjanci znaleźli nóż, który był prawdopodobnie narzędziem zbrodni.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama