W nocy z 2 na 3 czerwca w Antonówce zabity został 48-letni mężczyzna. Zginął podczas kłótni. Nożem dźgnął go 41-latek.
Aktualizacja 5 czerwca
Dzisiaj 41-latek usłyszał zarzut zabójstwa, do którego się przyznał. Złożył też wyjaśnienia w tej sprawie. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i tymczasowo aresztował mężczyznę. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Oryginalna informacja
Z ustaleń policji wynika, że mężczyźni pili alkohol. Na razie nie wiadomo o co się pokłócili. Młodszy z mężczyzn ugodził starszego nożem. Potem sam zadzwonił na policję. Okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W mieszkaniu policjanci znaleźli nóż, który był prawdopodobnie narzędziem zbrodni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze