Stowarzyszenie ?Przymierze? im. opata Bernarda Rosy oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zapraszają Babcie i Dziadków wraz z wnukami na zabawę na śniegu (zjazdy na sankach oraz konkurs lepienia figur ze śniegu).
Zabawa odbędzie się w sobotę (21 stycznia) w godz. od 12.00 do 16.00 na polanie ?Pod Florianem? w Lubawce. Oprócz zabawy organizatorzy zapraszają na pieczenie kiełbasek przy ognisku i gorącą herbatę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze