W środę (3 stycznia) policjanci otrzymali informację o kobiecie, która na ul. Papieża Jana Pawła II wbiegała przed samochody, próbując je zatrzymać.
Gdy policjanci przyjechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Próbowali uspokoić kobietę, ale ta była wulgarna, zaczęła im ubliżać. Szarpała i biła funkcjonariuszy. Została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia zdarzenia.
Zatrzymaną okazała się 29-letnia mieszkanka Kamiennej Góry. Kobieta usłyszała zarzuty naruszenia nietykalności funkcjonariuszy i ich znieważenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze