W ramach obchodów dnia niepodległości w Lubawce w czwartek (10 listopada) zorganizowano oficjalne odśpiewanie hymnu, z wciągnięciem flagi na nowy maszt. Niestety wiele osób nie dostało się na część artystyczną w ratuszu.
Mały przedsionek ratusza okazał się za mały dla dużej ilości chętnych. Na schodach prowadzących na piętra ratusza ustawił się chór. Poniżej dzieci oraz orkiestra dęta. W pierwszych ławach zasiedli oficjele. Po bokach ustawiono sztandary. Tym samym dla mieszkańców brakowało już miejsca. Pod ratuszem stał m.in. wiceburmistrz Sławomir Antoniewski. Problemy z miejscem były spowodowane planowanym na 12 listopada koncertem w domu kultury. Według organizatorów rozłożenie całej infrastruktury pod koncert uniemożliwiło wejście na dwa dni wcześniej na salę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze