Reklama

Za dużo chętnych

W ramach obchodów dnia niepodległości w Lubawce w czwartek (10 listopada) zorganizowano oficjalne odśpiewanie hymnu, z wciągnięciem flagi na nowy maszt. Niestety wiele osób nie dostało się na część artystyczną w ratuszu.


Mały przedsionek ratusza okazał się za mały dla dużej ilości chętnych. Na schodach prowadzących na piętra ratusza ustawił się chór. Poniżej dzieci oraz orkiestra dęta. W pierwszych ławach zasiedli oficjele. Po bokach ustawiono sztandary. Tym samym dla mieszkańców brakowało już miejsca. Pod ratuszem stał m.in. wiceburmistrz Sławomir Antoniewski. Problemy z miejscem były spowodowane planowanym na 12 listopada koncertem w domu kultury. Według organizatorów rozłożenie całej infrastruktury pod koncert uniemożliwiło wejście na dwa dni wcześniej na salę.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama