Z Galway, z Irlandii dotarł do nas świąteczny utwór dla rodaków w Polsce i rozsianych po całym świecie nagrany przez Kpelę u Dobrego Pasterza.
- Gramy jako Kapela u Dobrego Pasterza. W tym roku mieliśmy po raz trzeci organizować Kolędowanie przy polskim kościele w Galway, no ale swiat się nam zmienił, ale zagramy online 26go grudnia. Ten utwór, to też jakby zaproszenie na to wydarzenie. - informuje zespół.
https://www.youtube.com/watch?v=ZjW8MN1ymJ8
Kapela u Dobrego Pasterza
Robert Ciepliński : gitara, voc
Marek Sztendel : gitara basowa
Maciek Zaworonek :harmonijka
Wojtek Drabczyk : git solo
Ryszard K@rtn3y Idziak : bębny, Hammondy, produkcja
Kamil Mirocha : Montaż
- Marek z Ryskiem wygrywali onegdaj Rawę Blues ze Street Blues, Rysiek współzałożył Blue Cafe, Maciej uczestniczy w wielu projektach. - pisze zespół.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze