PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zapraszamy w najbliższą niedzielę (4 sierpnia) na rajd po Ślęży. Zapisy dzisiaj (czwartek, 1 sierpnia) od godziny 15:30 w siedzibie PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w Kamiennej Górze.
Uczestnicy wyjadą z Kamiennej Góry o godzinie 7.00 z przystanku PKS przy ul. Wojska Polskiego. Trasa pieszej wyprawy ma około 15 kilometrów. Prowadzącym trasę będzie Mateusz Pazgan, licencjonowany Przewodnik Sudecki, doktor historii. Dla uczestników to gwarancja dużej dawki wiedzy o terenie i samej Ślęży.
fot. PTTK
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze