Ponownie wracamy do historii powiatu kamiennogórskiego. W 2011 roku odbyła się siedemnasta edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim.
Zawody trwały dwa dni. 10 września rozgrywana była jazda indywidualna na czas. Dzień później, 11 września, odbyły się zawody ze startu wspólnego. Rywalizowano m.in. o puchar prezydenta Polski.
Bazą imprezy był stadion w Lubawce, a trudna trasa prowadziła m.in. w pobliżu skoczni narciarskiej.
Rozpoznajecie się na zdjęciach?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze