13/09/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Zapraszam do galerii zdjęć z 17. Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim, które odbyły się w 2011 roku w powiecie kamiennogórskim. Zawody trwały dwa dni, skupiając się na jazdach indywidualnych na czas oraz starcie wspólnym. Zawodnicy rywalizowali o prestiżowy puchar prezydenta Polski. Impreza miała miejsce na stadionie w Lubawce, a trasa wiodła przez malownicze tereny, włączając w to okolice skoczni narciarskiej. Czy rozpoznajesz kogoś na zdjęciach?