Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza 11 listopada na Rajd z Flagą. Celem będzie wieża widokowa Skywalk w Świeradowie Zdroju.
Wyjazd zaplanowany jest o godzinie 8.00 z przystanku PKS w Kamiennej Górze przy al. Wojska Polskiego. W Świeradowie Zdroju zaplanowano spacer przez uzdrowisko pod wieżę oraz wejście na Skywalk. Po powrocie do uzdrowiska grupa będzie miała czas wolny. Około godziny 13 zaplanowano wyjazd na Zakręt Śmierci.
Uczestnicy płacą tylko za bilet na wieżę. Przy zapisach trzeba wpłacić 45 zł za osobę.
Zapisy na Rajd z Flagą w biurze oddziału PTTK w Kamiennej Górze przy ul. Słowiańskiej 1 w czwartek od godziny 15.30 do 17.00. Więcej informacji pod numerem tel. 604 130 984.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze